Dartsensatie op de Euro Tour 6 in Duitsland mét Nederlandse partijen

Darter Gian van Veen in actie
© IMAGO - Darter Gian van Veen in actie
Tom Visser Tom Visser
3 mei 2025, 10:18
3 mei 2025, 23:49

Nieuwe dag, nieuwe kansen. Althans: Dat geldt voor alle darters die spelen in het Duitse Sindelfingen. De volgende rondes van de Euro Tour 6 worden vandaag afgewerkt en dat met een aantal Nederlandse namen.

Eerst even een korte terugblik op gisteren. Raymond van Barneveld begon de dag uitstekend: hij wist eerst de Pool Ratajski met 6-3 te verslaan, wat een uiterst belangrijke zege was voor hem voor eventuele plaatsing voor de World Matchplay. Daarna mocht hij het opnemen tegen de Ierse darter O'Connor. Ook daar kende Barney weinig moeite mee en wist de partij met een 6-2 overwinning af te sluiten. En hij is niet de enige Nederlander die vandaag aan de oche zal verschijnen, de hele dag kunnen we genieten van verschillende topnamen.

Artikel gaat verder onder video

Tijdschema met prachtige affiches

Het schema voor vandaag betreft een aantal mooie affiches, waaronder 2 Nederlandse onderonsjes. Met een zware loting voor Gian van Veen en Van Barneveld is het de vraag hoeveel Nederlanders we morgen zullen terugzien voor de finalerondes van de Euro Tour.

13:00 – Danny Noppert vs Wessel Nijman

14:30 – Gian van Veen vs Gary Anderson

15:30 – Niels Zonneveld vs Nathan Aspinall

20:00 – Raymond van Barneveld vs Gerwyn Price

21:00 – Michael van Gerwen vs Dirk van Duijvenbode

Lees ook: Slot blikt terug op kampioenschap: 'Beroemdste persoon die mij feliciteerde'

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.