Jos Verstappen heeft op X (voorheen Twitter) hard uitgehaald naar Antonio Pérez Garibay, de vader van voormalig Red Bull Racing-coureur Sergio Pérez. Pérez senior beweerde opnieuw dat zijn zoon tijdens zijn jaren bij Red Bull niet hetzelfde materiaal had als Max Verstappen.
Antonio Pérez sprak onlangs met het Spaanse medium SoyMotor en claimde dat zijn zoon een cruciale rol had in de successen van Red Bull. "Sergio reed vier jaar bij Red Bull. Hoeveel jaar werd Red Bull kampioen? Vier jaar. Sergio Pérez heeft Verstappen kampioen gemaakt", aldus de Mexicaan. Hij ging zelfs nog een stap verder: "Als Sergio dezelfde auto had gehad als Verstappen, was hij nu wereldkampioen."
Wat een sukkel!
De uitspraken zijn niet nieuw: Pérez senior beweerde al vaker dat zijn zoon geen eerlijke kans kreeg binnen het Oostenrijkse topteam. Jos Verstappen reageerde fel op het sociale platform X. "Wat een sukkel is dat", schreef hij. Volgens de vader van Max klopt er niets van de beschuldiging. "Hij heeft altijd hetzelfde materiaal gekregen. Maar hij moet gewoon gas geven."
Achtergrond Pérez bij Red Bull
Sergio Pérez reed tussen 2021 en 2024 bij Red Bull Racing als teamgenoot van Max Verstappen. In zijn eerste seizoenen leverde hij goede resultaten en hielp hij mee aan de constructeurskampioenschappen van 2021 en 2022. Vanaf 2023 ging zijn vorm echter hard achteruit. Uiteindelijk werd zijn contract een jaar voor het einde ontbonden en nam de Mexicaan afscheid van de Formule 1. Toch duurde dat afscheid niet lang, want inmiddels is bevestigd dat Pérez in 2026 terugkeert op de grid, als coureur van het nieuwe Cadillac-team.
Wat een sukkel is dat. Hij heeft altijd hetzelfde materiaal gekregen Maar moet gewoon gas geven
— Jos Verstappen (@MaVic009) September 5, 2025
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.