Max Verstappen was vrijdag behoorlijk geïrriteerd na de vrije trainingen voor de Grand Prix van Monaco. Op het smalle en drukke stratencircuit werd hij meerdere keren opgehouden door andere coureurs, soms op gevaarlijke momenten. Vooral het incident met Franco Colapinto sprong eruit.
Verstappen legde uit: “Monaco is altijd lastig met het verkeer. Maar vandaag was het twee keer best gevaarlijk. Eén keer tijdens de eerste vrije training en één keer tijdens de tweede vrije training. Dat is niet ideaal. Maar ik weet dat het een training is, en gelukkig ging alles goed.” Het bleek maar weer waarom het een van de lastigste races is van het seizoen. WK-leider Oscar Piastri knalde tijdens de VT2 zijn bolide in de muur, waardoor er een rode vlag werd gewapperd. Dat was overigens niet de enige rode vlag van de sessie.
Cynische reactie
De meeste frustratie liet Verstappen zien toen Colapinto hem hinderde tijdens een snelle ronde. De Nederlander reageerde cynisch: hij gaf Colapinto vanuit zijn auto een ironisch duimpje en klapte spottend voor zijn collega. Sommige fans vonden dat Verstappen met die actie te ver ging, maar voor Verstappen zelf was het duidelijk dat het verkeer in Monaco zoals altijd voor extra spanning zorgt.
Bekijk de video van het incident tussen Verstappen en Colapinto hier.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.