De zware blessure van Noa Lang houdt de voetbalwereld bezig en heeft nu ook gevolgen richting de UEFA. De bond gaat de situatie rond de boarding langs het veld onderzoeken, nadat Galatasaray een klacht indiende. Lang raakte in het duel met Liverpool geblesseerd na een botsing met de LED-boarding langs de zijlijn op Anfield.
Lang schreeuwde het uit van de pijn en op beelden was te zien dat meerdere spelers direct naar hem toe liepen. Ook tegenstanders konden nauwelijks kijken naar de duimblessure die hij opliep. Al snel werd duidelijk dat een operatie nodig was. Inmiddels is die ingreep volgens de berichtgeving goed verlopen en kan Lang beginnen aan zijn revalidatie.
Selectie Oranje WK 2026: deze spelers maken momenteel de meeste kans
Zelfde probleem voor Lang en Osimhen
Bij Galatasaray heeft Lang tijdens die revalidatie opvallend genoeg gezelschap, want Victor Osimhen zit ook met een handblessure. De twee deelden beelden van een FaceTime-gesprek op Instagram en noemden elkaar 'tweelingbroers' omdat ze allebei met een arm in het verband zitten.
De UEFA heeft inmiddels gereageerd met een verklaring en kondigt extra controles aan bij komende wedstrijden. "De UEFA heeft de omstandigheden bekeken aangaande het incident van Galatasaray-speler Lang. Wij gaan de situatie naast het veld, inclusief de LED-boarding, de aankomende wedstrijden grondig checken. De UEFA wil zo alle risico's identificeren en deze zo veel mogelijk verkleinen. Als daar maatregelen voor nodig zijn, dan zullen we dat niet laten. Wij wensen Noa Lang in ieder geval een snel en goed herstel", vertelt de bond tegenover The New York Times.
Volgens de berichtgeving kwam die reactie nadat Galatasaray officieel een klacht had ingediend. De club zou de UEFA verantwoordelijk houden voor de blessure en wil dat de bond financieel meebetaalt. Extra gevoelig: Lang wordt slechts gehuurd tot de zomer en kan door de blessure mogelijk belangrijke wedstrijden missen. Hoe lang hij precies uit de roulatie is, is nog niet bekend. Het lijkt in ieder geval duidelijk dat de aanvaller van Oranje de wedstrijden tegen Noorwegen en Ecuador moet laten schieten.
Here is the clip of what happened against Liverpool match last night in the Champions league.
— Olamilekan (@Inv_DahSaint) March 19, 2026
I hope Noa Lang recovers quickly 🙏🙏🙏 pic.twitter.com/UkwQuSq5Og
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.