Irene Schouten kondigt op Instagram met trots haar nieuwe partner aan

Jillert Anema en Irene Schouten in betere tijden
© IMAGO - Irene Schouten
Tom Visser Tom Visser
11 jul. 2025, 09:22

Irene Schouten heeft via haar sociale media laten weten dat ze een nieuwe partner heeft gevonden. De voormalig topschaatsster, die drie olympische titels won, deelt dat met trots op haar Instagrampagina met daarbij een zéér dankbare beschrijving van deze aankondiging.

Sportief ligt het leven van Schouten op dit moment stil. Haar terugkeer op het ijs na de geboorte van haar zoontje Dirk leidde vorig jaar tot spanningen en een breuk met haar ploeg. Vervolgens probeerde Schouten, die in 2022 drievoudig olympisch goud won, een eigen marathonploeg op te richten. Uiteindelijk trok ze zelf de stekker uit het project vanwege de gezondheid van Dirk. "Alle aandacht die ik heb, wil ik aan thuis geven", zei Schouten daarover eerder.

Artikel gaat verder onder video

Irene Schouten kondigt nieuwe partner aan

Schouten begint: "Ik ben supertrots op mijn samenwerking met Holex Flower. Onze roots liggen in de bloemenwereld. Hard werken, een nuchtere kijk en altijd gaan voor kwaliteit hebben wij gemeen. Blij dat we elkaar gaan versterken!" Holex Flower is wereldwijd actief in de export van verse snijbloemen. De samenwerking zou oorspronkelijk anders verlopen, vertelt Schouten: "Holex was het eerste bedrijf dat instapte en ons wilde supporten. Helaas nam dat avontuur een andere wending, maar ik ben dankbaar voor hun steun." Nu blijft de samenwerking vooral gericht op "brand storytelling, relatie-evenementen en contentcreatie", voegt directeur Paul Hoogenboom toe.

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.