De ontknoping van de Eredivisie nadert. Nadat Ajax een late tegengoal incasseerde tegen Groningen, hebben de Amsterdammers het niet meer in eigen hand om kampioen te worden. Het is nu aan PSV, die in een uitwedstrijd zullen spelen tegen Sparta Rotterdam, om het landskampioenschap binnen te halen.
In aanloop van deze zinderende ontknoping hebben zowel Ajax als PSV hun nieuwe shirts gelanceerd voor het seizoen 2025/2026. Bij Ajax is het oude logo weer op de borst terug te vinden. Het shirt is geinspireerd op '750 years of Amsterdam'. Het shirt is wit-rood-wit en het klassieke logo staat dus weer op de borst. In de rode baan zie je een subtiel patroon van rode kruizen. Op de achterkant staat een klein vaandel als eerbetoon aan 750 jaar Amsterdam. PSV heeft in tegenstelling tot Ajax het nieuwe uitshirt gelanceerd, een eerbetoon aan Brabant. Het laat in een filmpje zien waarop dit shirt is gebaseerd.
Lees ook: Jong Oranje speelt uitzwaaiwedstrijd in de Euroborg voor EK in Slowakije
Ons nieuwe shirt, vooral voor jou. Want het mooiste aan Brabant, dat ben jij ❤️🤍 #ForeverConnected pic.twitter.com/Mxz7K6Oc4u
— PSV (@PSV) May 16, 2025
Inspired by 750 years of Amsterdam ❌❌❌
— AFC Ajax (@AFCAjax) May 16, 2025
Introducing our 25/26 home kit. Available now.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.