Ex-vrouw Michael van Gerwen openhartig over scheiding: 'Hij was heel boos'

Daphne Govers is de ex-vrouw van Michael van Gerwen
© IMAGO / Shownieuws - Daphne Govers is de ex-vrouw van Michael van Gerwen
Foto van Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
28 dec. 2025, 13:32
28 dec. 2025, 13:37

Michael van Gerwen was meer dan tien jaar getrouwd met Daphne Govers. Eerder dit jaar kwam er echter een einde aan de relatie. De ex-vrouw van Mighty Mike doorbreekt nu de stilte en doet haar verhaal over de scheiding.

Govers en Van Gerwen kregen samen twee kinderen: Zoë en Mike. In mei kwam er echter een einde aan de relatie en niet veel later bleek de ex-vrouw van de oud-wereldkampioen zwanger van haar nieuwe vriend Robert. "Dat was niet de bedoeling, maar dat gebeurde. We hebben niemand voor het hoofd willen stoten, laat ik dat vooropstellen. Niemand pijn willen doen, Michael niet, niemand niet. Het is gebeurd. Het is een beetje anders verlopen dan verwacht", vertelde het koppel eerder bij Shownieuws.

Artikel gaat verder onder video

Govers laat tegenover het medium weten dat zij en Van Gerwen ondanks de breuk nog op een normale manier met elkaar omgaan. "Met veel dingen zitten we op één lijn. In het begin was hij heel boos, wat terecht is. Maar daarna ja.. Het was vrij snel zo dat hij voor rede vatbaar was. Dat er normaal gepraat kan worden. Je denkt toch in het belang van je kinderen. Die staan op één. Daar heb ik alleen maar respect voor dat hij dat zo snel kon."

"Ik hoop dat hij weer gelukkig kan worden in de liefde", vervolgt Govers. "Dat gun ik hem ook echt. Dan hoop ik wel dat ze (zijn eventuele nieuwe vriendin, red.) ook goed is voor onze kinderen. Dat hij tijdelijk stopte met darten vond ik heel erg, ook voor hem. Dat begrijp ik wel. Het is niet niks wat er is gebeurd." De ex-vrouw van Van Gerwen verwacht overigens, samen met haar nieuwe vriend, in januari hun eerste kindje. De eerste fragmenten van het interview werden vlak voor het WK darts geplaatst. Van Gerwen was niet blij met die timing, zo stelde hij onlangs bij Sportnieuws.nl. "Nee, helemaal niet."

Openhartig interview Daphne Govers

Van Gerwen: "Toevallig heeft ze mij daar ook over gebeld. Bij Shownieuws hebben ze het heel vies gespeeld. Precies op een wedstrijddag van mij, kondigen ze dat interview aan. Maar ze hebben nu natuurlijk slechts een paar stukjes van dat interview laten zien. Dat neem ik ze niet in dank af, want ik weet wat er is gezegd. Dat is niet helemaal netjes. Dat krijgt zij (Govers, red.) nu allemaal voor de kiezen en dat is jammer. Sommige mensen vinden het leuk om te scoren over de rug van een ander. Ik had verwacht dat Shownieuws groter zou zijn dan dit."

Lees meer over:

Michael van Gerwen

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.