De zondag is nat van start gegaan in Spa, waar om 15.00 uur de Grand Prix van België van start gaat. De kans op regen tijdens de race is aanzienlijk, wat de strategie van de coureurs flink kan beïnvloeden. Lando Norris en Oscar Piastri vertrekken vanaf de eerste startrij, terwijl Max Verstappen vanaf de vierde plek start, naast Charles Leclerc. Volg hier, in samenwerking met GPFans, alle updates en ontwikkelingen.
Liveblog Grand Prix Spa-Francorchamps
LIVE | Grand Prix van België
Einde liveblog
Daarbij zit het liveblog erop. Komend weekend zijn we terug voor de Grand Prix van Hongarije. Tot dan!
Einde GP
De Grand Prix zit erop. Piastri wint op Spa door een rondje eerder te stoppen dan Norris en loopt zo uit op de Brit. Leclerc weet Verstappen van zich af te houden voor P3. De andere punten gaan naar Russell, Albon, Hamilton, Lawson, Bortoleto en Gasly.
Bearman
Terwijl de laatste ronde in is gegaan, gaat Bearman nog langs Tsunoda voor P11.
Verstappen
Verstappen zit ook weer op 1.7 seconden van Leclerc en lijkt vierde te gaan worden nadat hij even mocht hopen op P3.
Norris foutje
Norris maakt een foutje en het gat groeit naar vier seconden. Dat lijkt de beslissing te zijn.
Twee rondjes
Twee rondjes nog en Norris zit op drie seconden. Hij lijkt het niet te gaan halen.
Regen
Veel coureurs krijgen door dat er nog wat regen kan vallen in de laatste paar rondjes.
Verstappen
Verstappen zit ondertussen nog steeds op 1.2 seconden van Leclerc en dus net buiten DRS.
McLaren
Norris heeft met nog vier rondjes te gaan een gat van vier seconden. Het gaat krap worden voor de Brit.
Norris
Norris zit inmiddels op 5.2 seconden. Hij is nu bijna een seconde per rondje sneller dan Piastri.
Duels
Met nog zes rondjes te gaan zijn de duels: Leclerc en Verstappen om P3, Albon en Hamilton om P7, Gasly, Tsunoda en Bearman om P10.
Pitstops
De kans dat we nu nog pitstops gaan zien is klein. Iedereen zal de race nu uit willen rijden op deze band.
Piastri vs Norris
Norris zit nu op 6.3 seconden van Piastri. De Brit heeft met de harde band een voordeel ten opzichte van de mediums van Piastri.
Verstappen
Ineens is daar een foutje van Leclerc en zit Verstappen op iets meer dan een seconde van de Mongask. De deur is weer open!
Verstappen
We zouden graag melden dat Verstappen dichter in de buurt van Leclerc is gekomen, maar dat is niet het geval. Hij zit nog steeds 2.2 a 2.4 seconden achter Leclerc en gaat het lastig krijgen om op het podium terecht te komen.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.