Interview van Noah Ohio maakt indruk: 'Dit zie je niet vaak bij voetballers…'

Noah Ohio voor de camera van ESPN
© ESPN - Noah Ohio voor de camera van ESPN
Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
25 jun. 2025, 21:42
25 jun. 2025, 21:42

Noah Ohio maakte woensdagavond de gelijkmaker voor Jong Oranje in de halve finale van het EK O21 tegen Jong Engeland. Zijn doelpunt bleek echter onvoldoende om een nederlaag te voorkomen (2-1). Desondanks maakte de spits na afloop grote indruk met een interview bij Ziggo Sport.

Na afloop van de halve finale in Slowakije ging Ohio in gesprek met Ziggo Sport-verslaggever Sam van Royen. De 22-jarige aanvaller sprak openlijk zijn teleurstelling uit over de manier waarop het winnende doelpunt van Harvey Elliott in de slotminuten tot stand kwam. De Engelsman kwam in de as van het veld door en verschalkte doelman Robin Roefs met een schot. "Als die jongen de bal in de bovenhoek schiet van dertig of veertig meter, dan kun je zeggen: oké… Maar zo’n tegengoal kan ons niet gebeuren."

Artikel gaat verder onder video

Noah Ohio maakt indruk met interview

"We gaan ervan balen, maar het is nu te laat", stelde Ohio. De wijze waarop Ohio sprak en de wedstrijd analyseerde, maakte grote indruk bij de analisten in de studio van Ziggo Sport in Hilversum. "Zijn carrière duurt nog een jaar of vijftien, maar daarna kan hij denk ik bij ons aanschuiven als analist. Wat een goed interview, man!", reageerde presentator Wytse van der Goot vol bewondering.

Lees ook: Jong Oranje-speler zakt door het ijs bij Jong Oranje: 'Kijk hoe hij terugloopt'

Jan van Halst en Khalid Boulahrouz waren het daarmee eens. "Hartverwarmend. En realistisch ook. Een heerlijke gozer", aldus eerstgenoemde. "Ik vind het knap. hij is zo jong, maar alles wat hij zegt, is raak. Ook chronologisch weet hij het allemaal nog goed te vertellen. Ook toen het minder ging in de vorige wedstrijd, stond hij Sam prima te woord voor de camera en was hij realistisch. Hij toonde zich ook kwetsbaar. Dat zie je niet zo vaak bij voetballers. Ik vind zijn interviews echt altijd van grote klasse", voegde Boulahrouz toe.

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.