De blessure die Ruben van Bommel opliep tijdens de oefenwedstrijd van PSV tegen Athletic Club (2-1) lijkt mee te vallen. Volgens het Eindhovens Dagblad voelde de buitenspeler van Jong Oranje zich de dag na de wedstrijd al aanzienlijk beter. Naar verwachting zal hij enkele dagen rust nemen en mogelijk aan het einde van de week de training hervatten.
Afgelopen weekend maakte Van Bommel zijn debuut in het Philips Stadion in het shirt van PSV. De twintigjarige buitenspeler liet een goede indruk achter, maar moest vroeg in de tweede helft het veld verlaten vanwege een blessure. Tijdens een sprint voelde hij plotseling pijn in zijn rug, waarna hij werd vervangen door Couhaib Driouech.
Blessure Ruben van Bommel valt mee
De blessure van Van Bommel was een flinke domper op de 2-1 overwinning van PSV op Athletic Club voor trainer Peter Bosz en zijn team. Toch lijkt de schade mee te vallen. Waarschijnlijk staat Van Bommel aan het einde van de week alweer op het trainingsveld bij de Eindhovenaren.
Lees ook: Britse pers geeft Matthijs de Ligt allemaal hetzelfde cijfer na oefenzege
Er is zelfs eens kans dat Van Bommel zondagavond inzetbaar is in de strijd om de Johan Cruijff Schaal. PSV treft dan in het eigen Philips Stadion bekerwinnaar Go Ahead Eagles. Het Eindhovens Dagblad benadrukt dat zijn deelname nog niet zeker is. Toch wordt niet verwacht dat de linksbuiten langdurig uit de roulatie zal zijn.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.