Direct na wanvertoning Nederlands elftal begint Hans Kraay junior te klappen

Hans Kraay junior in de studio van ESPN
© ESPN - Hans Kraay junior in de studio van ESPN
Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
8 sep. 2025, 11:23
8 sep. 2025, 11:23

Hans Kraay junior is vol lof over de tweede treffer van Memphis Depay in het WK-kwalificatieduel met Litouwen (2-3 winst). Volgens de analist was de kopbal van zo'n hoge kwaliteit dat zelfs Luuk de Jong er waardering voor zou hebben. Terwijl het doelpunt in beeld verschijnt, begint Kraay junior zelf enthousiast te klappen.

Hoewel de wedstrijd in Litouwen voor het Nederlands elftal snel vergeten kan worden, was het een memorabele avond voor Depay. De spits opende al na elf minuten de score en passeerde daarmee Robin van Persie als topscorer aller tijden van het Nederlands elftal. In de tweede helft maakte hij met een fraaie kopbal ook de 2-3, waardoor de ploeg van Ronald Koeman uiteindelijk met drie punten huiswaarts keerde.

Artikel gaat verder onder video

Hans Kraay junior looft Memphis Depay

In de nabeschouwing bij ESPN gaven Milan van Dongen en Kraay toe dat het geen sterke avond was, maar het tweetal wilde toch met een positieve noot beginnen. "Depay was er zichtbaar heel tevreden mee en het is ook heel knap. Deze duwt hij met heel veel gevoel in de verre hoek", begon de analist gelijk over het record dat nu in handen is van de spits. "Echt een goede goal, toch?", vroeg presentator Van Dongen vervolgens. Daar was Kraay junior het volledig mee eens.

Lees ook: Sterspeler Litouwen sneert naar Ronald Koeman: 'Hij zal mijn naam nu herinneren'

De tweede treffer van Depay was volgens de Kraay junior zelfs nóg mooier. "Dat was echt een wáánzinnige kopbal. De Jong zou hier echt voor staan applaudisseren", wist de analist honderd procent zeker. Bij het zien van de beelden, begon Kraay junior zelf ook te klappen. "Ik weet dat hij niet supergedekt wordt, maar hij hangt en stoot tegendraads… Het is echt een beetje een De Jong-kopbal."

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.