Frenkie de Jong heeft het vertrouwen van de supporters van Barcelona deels teruggewonnen, maar een flinke groep fans zou niet rouwen als hij vertrekt. Dat blijkt uit een poll van Mundo Deportivo, een grote Catalaanse sportkrant.
Barça-fans konden online stemmen op welke speler deze zomer moest vertrekken. Veruit de meeste stemmen gingen naar Ronald Araújo, die liefst 46% van de stemmen kreeg. Ook Ansu Fati is met 25,3% niet geliefd, maar hij is inmiddels al naar AS Monaco vertrokken. De Jong staat op de derde plek: 10,3% van de stemmers zou hem zien vertrekken. Het geeft dus aan dat de fans van Barcelona het 'niet erg' zouden vinden als de Oranje-international vertrekt.
Contractverlenging ondanks kritiek voor Frenkie de Jong?
Dat is geen fijn signaal voor De Jong. De Nederlander speelt al sinds 2019 bij zijn droomclub en hij voelt zich op zijn gemak. Hoewel zijn beginjaren uitstekend waren, werd De Jong geteisterd door vervelende blessures, waardoor hij voor een lange tijd aan de kant moest toekijken, wat uiteindelijk tot ergernissen bij het publiek leidde. Toch lijkt hij wel weer populairder te worden. Eind december stemde nog ruim 64% van dezelfde fans tegen een contractverlenging voor hem. Inmiddels lijkt die verlenging er juist wel weer aan te komen, ondanks het kritische deel van het publiek.
π¨ π‘ππͺ: A poll was created to ask BarΓ§a fans which players should get sold and these were the results.
— The Touchline | π (@TouchlineX) July 18, 2025
β @mundodeportivo pic.twitter.com/6o0krLw1sa
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.