Humberto Tan gaat in de fout bij gesprek met Louis van Gaal: 'Zo zonde'

Louis van Gaal tijdens het WK van 2022 in gesprek met Wout Weghorst
© IMAGO - Louis van Gaal tijdens het WK van 2022 in gesprek met Wout Weghorst
Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
13 jul. 2025, 13:32
13 jul. 2025, 13:32

Televisieproducent Marc Dik en journalist Guido den Aantrekker uiten kritiek op Humberto Tan na de laatste aflevering van zijn talkshow. Het tweetal denkt dat de presentator veel meer uit het gesprek met Louis van Gaal had kunnen halen. De voormalig bondscoach van het Nederlands elftal maakte deze week bekend dat hij volledig is genezen van zijn kanker.

Van Gaal was vrijdagavond te gast bij Humberto en toonde zich bijzonder openhartig. De voormalig bondscoach sprak onder andere over de moeilijke periode die hij doormaakte nadat bij hem prostaatkanker werd vastgesteld. "Van Gaal deelt enorm kwetsbaar (zo kenden we 'm nog niet) onder andere dat 'ie door zijn ziekte soms in zijn broek plaste", schreef Dik op X.

Artikel gaat verder onder video

Louis van Gaal te gast bij Humberto

Daarna schrijft Dik met verbazing: `En Humberto gaat gelijk door met 'het gaat nu goed met je', in plaats van: 'Louis wat bijzonder dat je dit deelt, waarom?' Zo zonde!" Den Aantrekker reageert en is het eens: "Omdat hij, voor zichzelf en de bühne, liever correct is dan journalistiek. Misser dit."

Lees ook: Luciano Valente wordt geen basisspeler bij Feyenoord: 'Een slag minder'

Dik denkt dat Tan veel meer uit het gesprek had kunnen halen. "Het was echt heel bijzonder wat Van Gaal hem op een presenteerblaadje aanbood. Een goede interviewer had er een Sonja Barend-award van kunnen maken. Maar het moest helaas gelijk gezellig worden", vindt de tv-producent. "Dat dus. Het is bij Van Gaal niet eens lastig – die vertelt het zo als je even doorpakt", besluit Den Aantrekker.

Lees meer over:

Nederland Louis van Gaal

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.