Noorwegen is ontevreden met hun verblijf voorafgaand aan de oefenwedstrijd tegen Nederland. Vrijdagavond treffen de teams elkaar in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam. Het hotel waar de selectie verblijft, valt bij de Noorse internationals echter in slechte aarde.
"Ik geloofde het niet, ik vind het eerlijk gezegd een beetje zwak", Julian Ryerson tegenover Dagbladet. De selectie van Noorwegen logeert in het Van der Valk Hotel Oostzaan, dat langs een drukke vierbaansweg ligt. De accomodatie ligt op ongeveer twintig minuten afstand van Amsterdam. Het hotel oogt van binnen verzorgd, maar buiten is het een ander verhaal. In plaats van een park of een rustige omgeving is er voortdurend voorbijrazend verkeer.
"Je mist wel een café of twee buiten", aldus Morten Thorsby. Ståle Solbakken laat zich echter niet van de wijs brengen door de kritiek. "Het hotel is niet ideaal, maar dat kunnen we wel verdragen. Als je hier geen drie dagen langs een vierbaansweg kunt zitten, red je het in de Verenigde Staten ook geen 35 dagen", relativeert de bondscoach.
Noorwegen kritisch op hotel
De oefeninterland tussen Nederland en Noorwegen begint vrijdagavond 27 maart om 20.45 uur. Scheidsrechter Lawrence Visser uit België zal het duel in goede banen leiden. Beide landen kwamen tot dusver al 22 keer tegen elkaar in actie. Oranje wist tien van die ontmoetingen te winnen, speelde zeven keer gelijk en leed vijf nederlagen. Ook op het gebied van doelpunten scoorde Nederland beter: 47 keer tegenover 28 tegengoals.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.