Na de competitiewedstrijd tussen Feyenoord en Sparta Rotterdam (3-4) is het zondag volledig misgegaan in de kleedkamer van de thuisploeg. Robin van Persie en Quinten Timber kregen een felle confrontatie, waarbij ze met hun voorhoofden tegen elkaar stonden. Vervolgens moest het tweetal door anderen uit elkaar gehaald worden.
Het Algemeen Dagblad meldde zondagavond al dat er na de wedstrijd een woordenwisseling had plaatsgevonden in de kleedkamer tussen Van Persie en Timber. De middenvelder nam zijn trainer na afloop van het duel publiekelijk onder vuur, omdat hij zich totaal niet kon vinden in uitspraken die de oud-topspitseerder in de media over hem had gedaan. "Ik vind het teleurstellend dat zoiets gezegd wordt en het is niet de eerste keer. Ik laat het twee keer van me afglijden, maar bij een derde keer moet ik voor mezelf opkomen", zei de Oranje-international onder meer.
Van Persie ging daarna op de persconferentie in op de uitspraken van Timber en herhaalde daarbij zijn eerdere opmerkingen. Clubwatcher Mikos Gouka van het Algemeen Dagblad meldde bovendien dat er voorafgaand aan de interviews al een incident had plaatsgevonden in de kleedkamer. "Van Persie en Timber hadden even daarvoor al woorden gehad in het kleedlokaal", schreef de journalist in zijn analyse. Nu blijkt dat de situatie in de kleedkamer nog veel heftiger was dan aanvankelijk werd aangenomen.
Ruzie bij Feyenoord
Volgens de krant stonden Timber en Van Persie met hun hoofden tegen elkaar. "Ik was in de kleedkamer. Dat doe ik niet altijd, maar de laatste tijd wel vaker. Maar ik snap de vraag", reageert algemeen directeur Dennis te Kloese. "Wat mij betreft is het what happens in Las Vegas, stays in Las Vegas. Maar dat lukt hier nooit." Volgens het medium 'weet iedereen het' en is het duo 'zelfs uit elkaar gehaald'. Te Kloese: "Het is niet aan mij om er iets over te zeggen. Ik kan ook niet zeggen dat het allemaal fantastisch is. En natuurlijk is ook dit niet goed. Maar er zijn dingen die binnen de club moeten blijven. Dit moet ik niet met de pers bespreken."
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.