Max Verstappen schiet uit zijn slof tegen journalist: 'Een hele vreemde vraag'

Max Verstappen
© IMAGO - Max Verstappen
Foto van Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
20 nov. 2025, 15:14
20 nov. 2025, 15:14

Max Verstappen reageerde geïrriteerd tijdens de persconferentie voorafgaand aan de Grand Prix van Las Vegas. Een journalist vroeg hem naar de verschillen tussen oud-teambaas Christian Horner en diens opvolger Laurent Mekies. De vraag, die inging op een hypothetisch scenario waarin Horner nog steeds de leiding zou hebben, schoot bij de regerend wereldkampioen in het verkeerde keelgat.

Na de Grand Prix van Groot-Brittannië vertrok Horner bij Red Bull Racing, waarna Mekies het roer overnam. Onder zijn leiding heeft het team de afgelopen weken duidelijk de weg omhoog gevonden. Verstappen won de Grands Prix van Italië, Grands Prix van Azerbeidzjan en de Grands Prix van Verenigde Staten en zette daarmee een belangrijke stap richting de titelstrijd. Met nog drie races te gaan in het seizoen 2025 staat hij momenteel derde in het kampioenschap.

Artikel gaat verder onder video

Een vraag over het herstel van Red Bull Racing met Horner aan het roer, schoot Verstappen echter zichtbaar in het verkeerde keelgat. "Ik vind dat een hele vreemde vraag", reageerde hij geprikkeld. Vervolgens gaf de regerend coureur een nuchtere analyse van de recente vorm van het team: "Ik vind dat we de laatste races gewoon goed bezig zijn geweest. Meer kan ik er eerlijk gezegd niet van maken. We proberen echt alles eruit te halen. Op sommige circuits werkt de wagen fantastisch, op andere een stuk minder. Dat is simpelweg de realiteit."

Max Verstappen geïrriteerd

Komend weekend kan Verstappen overigens definitief afhaken in de F1-titelstrijd. Toch ligt hij daar niet wakker van. "Ik maak me er niet echt druk om. Als ik alles van tevoren had geweten, was ik nu miljardair geweest. Zo gaat het nu eenmaal in het leven. Als je dingen van tevoren alles weet of hoe je dingen beter kunt doen, dan maakt dat je leven een stuk makkelijker. Maar mensen leren altijd en maken fouten. We zijn geen robots. Dat hoort gewoon bij het leven. Daarom ben ik er niet al te teleurgesteld over. Ik weet dat mijn team vanaf het begin van het seizoen altijd honderd procent heeft gegeven. Wat kun je anders doen? Ik bedoel, we hebben echt alles geprobeerd. Ik heb me prima vermaakt en ik hoop dat we dit weekend competitief kunnen zijn."

Lees meer over:

Max Verstappen

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.