Het Nederlands elftal blijft staan op de zevende plaats in de FIFA-ranking, maar Spanje neemt de koppositie over. Het is voor het eerst sinds 2014 dat Spanje weer bovenaan staat.
Spanje stijgt één plek en schuift daarom wereldkampioen Argentinië door naar de derde plaats. Frankrijk profiteert ook van de verschuivingen en stijgt naar de tweede plaats. De verschillen zijn nog minimaal bovenin: 5,05 punten tussen nummer één en drie.
Nederlands elftal blijft zevende
Het Nederlands elftal van bondscoach Ronald Koeman blijft stevig staan op de zevende plaats. Oranje speelde in de laatste reeks WK-kwalificatiewedstrijden gelijk tegen Polen (1-) en won met 2-1 van Litouwen. Boven Nederland staan, naast Spanje, Frankrijk en Argentinië, ook nog Engeland, Portugal en Brazilië.
Duitsland daalt fors na verlies tegen Slowakije
Een opvallende daler is Duitsland, dat drie plaatsen zakt naar de twaalfde positie. De Duitsers zakken na de verrassende nederlaag tegen Slowakije, dat een flinke sprong maakt naar de 42e plaats. De volgende editie van de FIFA-ranking verschijnt op 23 oktober en dan kunnen er opnieuw verschuivingen plaatsvinden in de mondiale voetbalorde.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.