Memphis Depay wil in principe bij Corinthians blijven, maar de onderhandelingen over een nieuw contract zitten vast. De Braziliaanse club moet de Oranje international nog 7,2 miljoen euro betalen en oud-speler Neto vindt de financiële situatie rond de aanvaller onbegrijpelijk.
Corinthians wil Memphis langer vastleggen, maar kan het openstaande bedrag door financiële problemen niet in één keer overmaken. De club deed daarom een voorstel om het geld verspreid uit te betalen als onderdeel van een nieuw contract voor twee jaar, maar dat plan is afgewezen door het kamp van Memphis.
Legende begrijpt niets van huidige situatie
Neto, die meer dan 200 wedstrijden voor Corinthians speelde, begrijpt weinig van de situatie. "Weet je hoeveel Memphis gaat verdienen? 50 miljoen real (ruim acht miljoen euro, red.). Jullie zijn hem nog eens 50 miljoen real verschuldigd. Dat is in totaal 100 miljoen real", zegt hij in gesprek met Rádio Craque Neto.
Volgens de oud-speler moet Corinthians snel een einde maken aan dit soort constructies als de club weer vooruit wil. "Als Corinthians weer Corinthians wil worden, moet hier een einde aan komen. Dit is gewoon waanzin", foetert Neto. Het is nog niet duidelijk of Corinthians met een nieuw voorstel komt. De club wil Memphis graag behouden, maar moet eerst een oplossing vinden voor de miljoenen die nog openstaan.
Ondertussen wordt de aanvaller ook in verband gebracht met andere clubs. Er is sprake van interesse uit Europa, terwijl ook Flamengo en het Turkse Corum FK worden genoemd. Memphis ligt nog tot 31 december vast bij Corinthians. Als er geen akkoord komt over een nieuwe deal, kan hij aan het einde van het jaar transfervrij vertrekken.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.