Marco van Basten komt met ander geluid over Tijjani Reijnders: 'Geen goede speler'

Marco van Basten aan tafel bij Rondo
© Ziggo Sport - Marco van Basten aan tafel bij Rondo
Tim van Sintfiet Tim van Sintfiet
19 aug. 2025, 10:40
19 aug. 2025, 10:41

Marco van Basten is niet onder de indruk van Tijjani Reijnders. Hoewel de middenvelder van Manchester City afgelopen weekend sterk debuteerde in de Premier League, heeft hij de oud-topspits nog niet kunnen overtuigen.

Zaterdag maakte Reijnders zijn officiële debuut voor Manchester City en de Oranje-international liet een verpletterende indruk achter. De van AC Milan overgekomen middenvelder scoorde én gaf een assist in de uitwedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers (0-4). Zijn optreden leverde hem onder anderen lof op van Johan Derksen.

Artikel gaat verder onder video

Marco van Basten niet onder de indruk

Van Basten wil echter nog niet meteen aansluiten in de polonaise. "Als hij op het veld staat, lijkt het of hij blij is. Die vreugde straalt hij uit en die is aanstekelijk bij de hele ploeg, maar ik vind hem eigenlijk geen bijzonder goede speler", stelde de analist maandagavond in de voetbaltalkshow Rondo van Ziggo Sport. "Maar hij past precies in zo’n team als Manchester City."

Lees ook: 'Ronald Koeman speelt liever met 10 bij Oranje, dan dat hij Sem Steijn oproept'

"Afgelopen zaterdag was hij bijna Man of the Match", vervolgde Van Basten, die direct werd onderbroken door Wytse van der Goot. De presentator attendeerde de analist meteen op het feit dat Reijnders wél tot Man van de Wedstrijd was benoemd. "Oh, dat weet ik niet. Maar ik moet eerlijk zeggen dat hij mij elke keer weer verbaast. Ik had niet verwacht dat hij gelijk zó aanwezig zou zijn", besloot Van Basten.

Reacties

Nog geen opmerkingen

Je moet ingelogd zijn om te reageren.