Ronald de Boer plaatst vraagtekens bij de Oranje-oproep van Sem Steijn. De voormalig Oranje-international vindt dat de aanvallende middenvelder op dit moment nog niet het verschil kan maken bij het Nederlands elftal. Steijn werd deze interlandperiode voor het eerst geselecteerd door bondscoach Ronald Koeman.
"We hebben zoveel goede middenvelders, dus ik weet niet of het echt zoden aan de dijk zet", zegt De Boer aan tafel bij Ziggo Sport. Ruud Gullit is het echter niet met hem eens. Volgens de oud-speler van onder meer Feyenoord en PSV biedt de Oranje-oproep juist kansen voor Steijn. "Die voetballers maken jou beter. Hij gaat met hele goede voetballers om zich heen spelen. Dus die gaat gewoon stapjes maken."
Ronald de Boer twijfelt aan Sem Steijn
"Die voetballers die maken jou beter, die daar allemaal rondlopen. Je ziet het, het gaat sneller, sneller handelen en daar word je alleen maar beter van", vervolgt Gullit. De oud-middenvelder krijgt bijval van Marco van Basten. Volgens de oud-topspits van onder meer Ajax en AC Milan is Steijn goed genoeg voor het Nederlands elftal. Desondanks raakt De Boer niet overtuigd. Hij ziet de aanvallende middenvelder van Feyenoord niet als een echte 'verschilmaker'.
Lees ook: Pep Guardiola zocht contact met Ronald Koeman: 'Moeten we deze transfer doen?'
Het Nederlands elftal speelt donderdagavond een WK-kwalificatieduel met Polen. De wedstrijd begint om 20.45 uur en wordt gespeeld in Stadion De Kuip in Rotterdam. Steijn zal dan overigens nog niet in actie komen. Hij wordt door Koeman buiten de selectie gelaten en bekijkt het treffen vanaf de tribune, net als Teun Koopmeiners.
𝐓𝐰𝐢𝐣𝐟𝐞𝐥𝐬 over Sem Steijn 🧐#ZiggoSport #Rondo #Oranje pic.twitter.com/20YNnVK1GJ
— Ziggo Sport Voetbal (@ZS_Voetbal) September 4, 2025
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.