Memphis Depay staat op het punt om een astronomisch bedrag te ontvangen door zijn penthouse in Rotterdam te verkopen. De voetballer, die nu bij Corinthians in Brazilië speelt, heeft het luxe appartement te koop gezet voor bijna vijf miljoen euro.
Depay hoopt hiermee miljoenen winst te maken, want hij kocht het penthouse ooit voor 2,45 miljoen euro. Het penthouse ligt op de veertigste verdieping en heeft een prachtig uitzicht over de stad. Het is groot en luxe: er zijn zes kamers, waaronder vier slaapkamers, een sauna, een jacuzzi, en zelfs een eigen bioscoop. Het uitzicht vanuit de slaapkamer kijkt uit op de Erasmusbrug. Volgens de makelaar heeft het penthouse rondom ramen waardoor je altijd een mooi uitzicht hebt. "De kracht van het penthouse is voelbaar door 360 graden raampartijen. Vanuit elk oogpunt vang je uitzicht: de stad als levend schilderij. In de master bedroom - met zicht op de iconische Erasmusbrug - verrijst het bed op een marmeren plateau, alsof je boven de wereld zweeft."
Lees ook: Gefaald in Nederland, promotiehelden in Engeland: Het kan snel gaan!
Memphis woont nu niet meer in Rotterdam, omdat hij in Brazilië voetbalt. Met Corinthians won hij dit jaar het staatskampioenschap van São Paulo, maar in de nationale competitie loopt het nu wat minder goed. De club staat achtste na zeven wedstrijden. Komend weekend speelt Corinthians tegen een net gepromoveerde club: Mirassol Futebol Clube.
Reacties
Nog geen opmerkingen
Je moet ingelogd zijn om te reageren.