Nieuws over Merel Conijn

Merel Conijn
Schaatsen
Merel Conijn kiest voor droomproject en tekent bij 'team van wereldniveau'
28 mei, 15:21
Merel Conijn voor de camera van de NOS
Schaatsen
Scheurtjes blijken te groot: Merel Conijn vertrekt bij ploeg van Anema
23 mei, 08:19
Merel Conijn voor de camera van de NOS
Schaatsen
Merel Conijn komt na NK-afmelding met statement: 'Dat was de échte overweging'
8 maart, 09:58
Merel Conijn met coach Arjan Samplonius
Schaatsen
'Raar' besluit KNSB zorgt voor nieuwe schaatsrel: 'Ik begrijp haar woede wel'
3 maart, 10:57
Merel Conijn en Jillert Anema
Schaatsen
Na schaatsruzie heeft Jillert Anema groot toekomstnieuws over Merel Conijn
1 maart, 13:44
Melissa Wijfje
Schaatsen
Wereldkampioene haalt uit naar KNSB-besluit: 'Dat hoort niet te kunnen'
1 maart, 10:30
Jillert Anema
Schaatsen
Coach van Conijn compleet overvallen door haar protest in Thialf: 'Ik ben strontpissig'
28 februari, 14:10
Merel Conijn uit protest niet op 3.000 meter
Schaatsen
Verbazing op NK allround: Olympiër doet 'uit protest' niet mee aan 3.000 meter
28 februari, 12:54
Merel Conijn
Schaatsen
Merel Conijn kraakt KNSB om verdeling WK-tickets: 'Dit is héél oneerlijk'
26 februari, 22:49
Merel Conijn
Olympische Winterspelen
Met opvallende tactiek greep Merel Conijn zilver: 'Dat wilde ze graag'
12 februari, 20:43
Merel Conijn
Schaatsen
Merel Conijn meldt zich af voor 1.500 meter op Olympisch Kwalificatietoernooi
29 december 2025, 10:55
Merel Conijn
Schaatsen
Merel Conijn maakt World Cup-rentree in Thialf: 'Kan met wildcard starten'
2 december 2025, 11:11
Merel Conijn voor de camera van de NOS
Schaatsen
Merel Conijn legt opvallend schaatsbesluit uit: 'Dit is het beste voor mij'
10 november 2025, 14:10
Merel Conijn
Schaatsen
Team AH-Zaanlander houdt voet bij stuk: absolute topnaam slaat World Cup over
4 november 2025, 18:09
1
Jutta Leerdam
Schaatsen
Jutta Leerdam na 6 jaar onttroond op de 1.000 meter en wordt 'slechts' 3e
2 november 2025, 16:40
Joy Beune, Team IKO, schaatsen, Thialf
Schaatsen
Beune slaat toe en wint 3.000 op WK afstanden, Conijn derde
13 maart 2025, 19:06
Schaatsen
Wiklund verslaat Conijn in Polen, maar ze verlaat het ijs in een rolstoel
22 februari 2025, 17:07
Marijke Groenewoud
Schaatsen
Dit is het programma van de wereldbekerwedstrijd schaatsen in Polen
20 februari 2025, 13:26
Merel Conijn pakt goud tijdens de NK afstanden
Schaatsen
Regerend wereldkampioen Beune mag niet naar WK door verrassing op 5 kilometer
16 februari 2025, 15:27
Beau Snellink
Schaatsen
Rijpma-de Jong houdt stand en houdt Beune van EK-winst, Snellink grijpt brons
12 januari 2025, 17:35
Merel Conijn
Schaatsen
Grote kritiek op bijzondere keuze NK-verrassing: 'Ik vind dat onbegrijpelijk
12 januari 2025, 15:44
Joy Beune wint 1500 meter EK Allround
Schaatsen
Titanenstrijd tussen Rijpma-de Jong en Beune op EK Allround: 'Een uitdaging'
12 januari 2025, 14:42
Schaatsster Femke Kok
Schaatsen
Programma EK allround en EK sprint: Jutta Leerdam en Joy Beune op 'goudjacht'
8 januari 2025, 15:41
Joy Beune wint NK allround
Schaatsen
'Koningin NK Allround' onttroond na spannende schaatsthriller in Thialf
29 december 2024, 13:36
Merel Conijn
Schaatsen
Bij afwezigheid van Beune en Groenewoud verrast Conijn op de 5 kilometer
10 november 2024, 15:37