Nieuws over Jurriën Timber 

Jurriën Timber en Roos de Back
Babynieuws Jurriën Timber
Jurriën Timber en vriendin Roos de Back maken bijzonder nieuws bekend
22 oktober, 21:38
Jurriën Timber
Tactische analyse
Timber laat zien waarom Xavi straks minder hoeft te improviseren bij Oranje
19 oktober, 10:35
Jurriën Timber
Uitblinker bij Arsenal
Oranje krijgt opvallend compliment in Engeland na glansrol van Jurriën Timber
14 oktober, 09:48
Valentijn Driessen voor de camera van De Telegraaf
Harde kritiek
Valentijn Driessen rekent af met Oranje-mythe: 'Schromelijk overschat'
4 oktober, 09:05
Verbeek ziet gevaar bij aanvallend Oranje onder Xavi: 'Dat gaat problemen opleveren'
Koerswijziging Oranje
Verbeek ziet gevaar bij aanvallend Oranje onder Xavi: 'Dat gaat problemen opleveren'
2 oktober, 13:20
Xavi Hernández, bondscoach van het Nederlands elftal
Tactische analyse
Xavi krijgt Oranje telkens beter maar precies daarin schuilt het probleem
2 oktober, 12:08
Valentijn Driessen
Nederlands elftal
Valentijn Driessen ziet één duidelijke schuldige van misstap Nederlands elftal
2 oktober, 08:08
Opstelling Griekenland - Nederland
Nederlands elftal
Twee Oranjespelers moeten het massaal ontgelden: 'Op vakantie in Griekenland'
1 oktober, 21:48
De opstelling van het Nederlands elftal tegen Servië
Nederlands elftal
Vier Oranje-internationals moeten opletten voor schorsing tegen Griekenland
1 oktober, 17:56
De vermoedelijke opstelling van Nederland tegen Griekenland
Vermoedelijke Opstelling
Vermoedelijke opstelling Oranje: Xavi voert opvallende wijzigingen door
1 oktober, 07:05
Xavi Hernández, bondscoach van het Nederlands elftal
Nederlands elftal
Xavi Hernández kan Oranje flink omgooien: deze vijf opties liggen klaar
30 september, 08:16
Xavi Hernández
Nederlands elftal
Xavi lijkt snel in te grijpen: 'De keuze gaat op Timber vallen'
30 september, 06:54
De opstelling van het Nederlands elftal tegen Servië
Basisplek op de tocht
Hedwiges Maduro ziet één Oranje-wissel als waarschuwing: 'Aanpassen of banken'
29 september, 07:08
Theo Janssen
Kritiek op Oranje
Theo Janssen ziet groot probleem bij Oranje: 'Dit koppel is kansloos'
28 september, 21:00
Xavi Hernández, bondscoach van het Nederlands elftal
Selectie Oranje
Xavi neemt opvallend besluit en zet één Oranjespeler op tribune tegen Servië
27 september, 08:41
De opstelling van Nederland tegen Servië
Nederlands elftal
Xavi lijkt opstelling Oranje op twee plekken te wijzigen tegen Servië
27 september, 07:42
Xavi Hernández
Selectie Oranje
Xavi legt glashelder uit waarom Zirkzee zowel Depay als Weghorst passeert
26 september, 21:08
Kraay Jr. komt met opvallend Oranje-nieuws: 'Was al eerder afgesproken'
Nederlands elftal
Kraay Jr. komt met opvallend Oranje-nieuws: 'Was al eerder afgesproken'
25 september, 13:35
Driessen over groot verschil tussen Xavi en Koeman: 'Heilig van overtuigd'
Trainingsregime Oranje
Driessen voorspelt rigoureuze ommezwaai onder Xavi: 'Daar ben ik heilig van overtuigd'
24 september, 17:16
Xavi hakt knoop door: Zechiël, Taylor en Timber op tribune tegen Duitsland
Selectie Oranje
Xavi Hernández zet drie Oranje-spelers buiten wedstrijdselectie voor Duitsland
24 september, 08:11
Xavi Hernández
Vermoedelijke Opstelling
Vermoedelijke opstelling Oranje: Xavi kiest deze elf namen tegen Duitsland
24 september, 06:54
Xavi Hernández voor de camera van de NOS
Nederlands elftal
Xavi Hernández breekt direct met Oranje-traditie: 'Zelfs de spelers weten het nog niet'
23 september, 12:35
Jurriën Timber
Nederlands elftal
Jurriën Timber noemt één wedstrijd achteraf 'een wonder': 'Eerlijk gezegd...'
23 september, 08:41
Quinten Timber
Nederlands elftal
Quinten Timber bleef na Oranje-moment zelfs ’s nachts malen: 'Waarom, waarom?'
22 september, 15:53
1
Jurriën Timber
Nederlands elftal
Arsenal verbiedt Jurriën Timber in actie te komen voor Nederlands elftal
22 september, 13:01